Mangowcy MMz

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 13.09.2012 19:56:44

Oposing

Użytkownik

Zarejestrowany: 24.02.2011

Stowarzyszenie fantastyki

Uwaga! Uwaga! Wielka ważna rzecz dla Was... Przynajmniej takową może być. Otóż w Mińsku wraz z kolegami zamierzamy stworzyć stowarzyszenie fantastyki. Zamierzamy, czyli mamy już chętnych, kilka planów, nieco wiedzy prawnej itp. Jednakże przyjmiemy również i mangowców, planszówkowców, karciankowców, bitewniakowców i im podobnych. Uprzedzam, że byłaby składka (tak zatem pieniądze też się pojawią, ale możliwe jest chyba "wspomaganie" bez składek), która byłaby przeznaczona na różne potrzeby stowarzyszenia itp. Jednocześnie obowiązkowe stałyby się czasami obecności. Więcej informacji u mnie osobiście lub w piątek, tj jutro około godz. 18-19 w klubie osiedlowym Przełom ul. Kopernika 5 na pierwszym spotkaniu pre-organizacyjnym.

Offline

#2 13.09.2012 20:20:18

 emiko

Administrator

5683808
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Zarejestrowany: 18.02.2011

Re: Stowarzyszenie fantastyki

to ja od siebie dodam, bo już rozmawiałam wstępnie z Oposem i resztą na Polconie, że pomysł mi się podoba :) Jako stowarzyszenie moglibyśmy mieć różne profity i móc np. spotykać się w bardziej cywilizowanych miejscach, niż park a potem gdzie się będzie nam chciało :)

Offline

#3 24.09.2012 21:30:56

QQdyl

Gość

Re: Stowarzyszenie fantastyki

Teraz konkrety od dinozaura
Stowarzyszenie Mińska Gildia Fantastyki zrzesza ludzi interesujących się wiadomo czym jest nas puki co około 30 w porywach do 40 osób, z frekwencją i aktywnością bywa różnie. Dotychczas spotykamy się w piątki w godzinach od 17 do oporu czyli najczęściej 22 adres w postach poprzednich.
W minioną sobotę odbyło się pierwsze walne zebranie Stowarzyszenia został uchwalony Statut na dzień dzisiejszy trwa ostateczna korekta wraz z konsultacją prawną i złożeniem wniosku do sądu rejestracyjnego tzn bla bla bla nic ciekawego nie powiedziałem. Więc konkretnie co na plus co na minus:

Na plus
- Lokal na dzień dzisiejszy przełom po zamknięciu strony formalnej rozpoczną się obiecujące negocjacje z CKU i biblioteką
- Uwożona będzie biblioteka Stowarzyszenia w której postaramy się aby znalazły się tytuły przez was pożądane
- Wsparcie przy organizacji wszelkiego rodzaju spotkań i wydarzeń (robocze, organizacyjne i medialne)
- Wsparcie przy wyjazdach na konwenty niestety nie jestem w stanie bardziej sprecyzować o co chodzi

Minusy
- wpisowe potrzebne na to by wyrobić legitymację członkowską
- składka uchwalona 25zł na kwartał przeznaczana na uzupełnianie biblioteki, organizację imprez itd.. Jako że jesteśmy świadomi że każdy wydatek dla ucznia jest wydatkiem zbyt dużym uchwalona została zniżka uczniowska z tego co pamiętam składka wynosiła by 15zł na kwartał

To by było na tyle pomyślcie, pogadajcie, zastanówcie się zapraszamy serdecznie

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.brzj.pun.pl www.prywatnymetin2.pun.pl www.zyciewlasne.pun.pl www.elffortress.pun.pl www.mysek550i.pun.pl